KLICKA HÄR FÖR ATT BOKA SIMSKOLA
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Simklubben Lödde
En av Skånes och Sveriges bästa simklubbar

Styrelsen 2022

Kontakta oss gärna om du har några frågor om klubbens verksamhet. styrelsen@sklodde.se

 

N.N.      Ordförande, 1 år  Ordförande
Henrik Lundkvist

 henriklundkvist@hotmail.com

 0733-336623  Ledamot, 2 år  Kassör
Petter Berg  petter.berg73@gmail.com  0733-361419  Ledamot, 2 år  Sekreterare
Marina Frank

marina.c.frank@gmail.com

   Ledamot, 2 år  
Mats Holmqvist

m.homqvist@hotmail.com

   Ledamot, 2 år  
Ulrika Nyholm

 ulrika.nyholm@hotmail.com

   Ledamot, 2 år  
Fredrik Klehn

f.klehn2@gmail.com

0705-779222  Ledamot, 2 år  
Joakim Sidnäs

 joakim.sidnas@outlook.com

   Suppleant  
Mats Dahlander

mdahlander@gmail.com

   Suppleant  

 

Årsmöte 2020
Alla medlemmar är välkomna på SK Löddes årsmöte tisdagen den 17 mars klockan 18:30 i Tolvåkerskolans Mediatek.

Dokument till och från årsmötet:
Årsmöte 2019
Alla medlemmar i SK Lödde är välkomna till årsmöte torsdagen den 21 mars 2019 i Tolvåkerskolans mediatek kl. 19.00.

Verksamhetsberättelse 2018
Årsmöte 2018
Alla medlemmar i SK Lödde är välkomna till årsmöte onsdagen den 21 mars 2018 i Tolvåkerskolans mediatek kl. 18.30.

Verksamhetsberättelse 2017
Protokoll
 
Sponsorer