Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Simklubben Lödde
En av Skånes och Sveriges bästa simklubbar

Styrelsen 2020

Kontakta oss gärna om du har några frågor om klubbens verksamhet. styrelsen@sklodde.se

 Medlem Mail Telefon Funktion Ansvarsområde
Sofie Wergeland sofie.wergeland@telia.com 0703-494845 Ordförande, 1 år Ordförande
Caroline Berg e.caroline.berg@gmail.com 0703-154508 Ledamot, 1 år* Kassör
Petter Berg
 petter.berg73@gmail.com 0733-361419 Ledamot, 1 år Sekreterare
Magnus Lund maglund.ml@gmail.com 0702-429236 Ledamot, 2 år 
André Berg nils.andre.berg@gmail.com 0701-910346 Ledamot, 1 år* Funktionärer, tävling
Johanna Donner johanna.donner@gmail.com 0766-190182 Ledamot, 2 år 
Tove Due tove@due.com 0705-449261 Ledamot, 2 år
Björn Lundin lundin.bjorn@gmail.com 0735-262600 Suppleant, 1 år 
Fredrik Klehn f.klehn2@gmail.com 0705-779222 Suppleant, 1 år 

Årsmöte 2020
Alla medlemmar är välkomna på SK Löddes årsmöte tisdagen den 17 mars klockan 18:30 i Tolvåkerskolans Mediatek.

Dokument till och från årsmötet:
Årsmöte 2019
Alla medlemmar i SK Lödde är välkomna till årsmöte torsdagen den 21 mars 2019 i Tolvåkerskolans mediatek kl. 19.00.

Verksamhetsberättelse 2018
Årsmöte 2018
Alla medlemmar i SK Lödde är välkomna till årsmöte onsdagen den 21 mars 2018 i Tolvåkerskolans mediatek kl. 18.30.

Verksamhetsberättelse 2017
Protokoll
 
Sponsorer