Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Simklubben Lödde
En av Skånes och Sveriges bästa simklubbar

Styrelsen 2019

Kontakta oss gärna om du har några frågor om klubbens verksamhet. styrelsen@sklodde.se

 Medlem Mail Telefon Funktion Ansvarsområde
Sofie Wergeland sofie.wergeland@telia.com 0703-494845 Ordförande, 1 år 
Caroline Berg e.caroline.berg@gmail.com 0703-154508 Ledamot, 2 år* Kassör
Petter Berg
 petter.berg73@gmail.com 0733-361419 Ledamot, 2 år Sekreterare
Jeanette Edelberg
 j@edelberg.nu 0768-526089 Ledamot, 2 år 
André Berg nils.andre.berg@gmail.com 0701-910346 Ledamot, 2 år* Funktionärer
Josefin Askagården askagarden@hotmail.com 0733-447764 Ledamot, 2 år Sponsring
Carina Lundkvist carina.lundkvist@hotmail.com 0762-135080 Ledamot, 2 år Sponsring
Maria Lindeberg
 Maria.Lindeberg@tetrapak.com 046-771683 Suppleant, 1 år 
Magnus Lund
 Maglund.ml@gmail.com 0702-429236 Suppleant, 1 år 

Årsmöte 2019
Alla medlemmar i SK Lödde är välkomna till årsmöte torsdagen den 21 mars 2019 i Tolvåkerskolans mediatek kl. 19.00.

Verksamhetsberättelse 2018
Årsmöte 2018
Alla medlemmar i SK Lödde är välkomna till årsmöte onsdagen den 21 mars 2018 i Tolvåkerskolans mediatek kl. 18.30.

Verksamhetsberättelse 2017
Protokoll
 
Sponsorer