Resultat
SK Lödde Klubbmästerskap 2019
Plats: Tolvåkersbadet Arrangör: SK Lödde
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 15 dec 2019 till den 15 dec 2019
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 9- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Vilda Berg 2007 Simklubben Lödde 270 37.72
2 Selma Lindell 2008 Simklubben Lödde 199 41.73 +4.01
3 Hanna  Dahlander 2008 Simklubben Lödde 195 42.00 +4.28
4 Anna Witzell 2007 Simklubben Lödde 151 45.74 +8.02
5 Nina Ljungberg 2008 Simklubben Lödde 144 46.47 +8.75
6 Ingrid Chrintz-Gath 2008 Simklubben Lödde 129 48.21 +10.49
7 Rosa Thell 2008 Simklubben Lödde 113 50.30 +12.58
8 Zoé Jindal 2008 Simklubben Lödde 101 52.34 +14.62
9 Inez Lund 2007 Simklubben Lödde 100 52.39 +14.67
- Annette Rosenqvist 2007 Simklubben Lödde DSQ
Grenen officiell:  2019-12-15 14:10:35
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 9- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Tyra Sivtoft 2006 Simklubben Lödde 346 34.72
2 Vilma Gillerfors 2006 Simklubben Lödde 149 45.96 +11.24
Grenen officiell:  2019-12-15 14:10:35
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 9- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Louise Ranevi 1999 Simklubben Lödde 562 29.53
2 Isabel Smideberg 2004 Simklubben Lödde 464 31.47 +1.94
3 Filippa Dihle 2003 Simklubben Lödde 327 35.36 +5.83
4 Tilde Klehn 2004 Simklubben Lödde 304 36.23 +6.70
5 Emma Martinsson 2004 Simklubben Lödde 257 38.30 +8.77
Grenen officiell:  2019-12-15 14:10:35
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 9- 9-10 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
- Cornelia Henriksson 2009 Simklubben Lödde 177 43.36
Grenen officiell:  2019-12-15 14:10:35
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elias Lindeberg 2008 Simklubben Lödde 209 36.61
2 Leo Eriksson 2008 Simklubben Lödde 154 40.53 +3.92
3 Melvin Delfin 2008 Simklubben Lödde 133 42.59 +5.98
4 Sebastian Björk 2007 Simklubben Lödde 128 43.13 +6.52
Grenen officiell:  2019-12-15 14:19:21
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Aron Paulsson 2006 Simklubben Lödde 330 31.46
2 Pelle Erdös 2005 Simklubben Lödde 265 33.84 +2.38
3 Axel Wergeland 2006 Simklubben Lödde 252 34.41 +2.95
4 Anton Nilsson 2006 Simklubben Lödde 161 39.97 +8.51
5 Albin Lundkvist 2006 Simklubben Lödde 158 40.23 +8.77
Grenen officiell:  2019-12-15 14:19:21
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Anton Witzell 2004 Simklubben Lödde 483 27.71
2 Elliot Larsson 2000 Simklubben Lödde 455 28.27 +0.56
3 Hampus Erdös 2003 Simklubben Lödde 347 30.94 +3.23
Grenen officiell:  2019-12-15 14:19:21
Gren 7, 25m Bröstsim Damer -8 8 and younger - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Ellen Kristoferson 2011 Simklubben Lödde 27.99
2 Iris Lindström 2011 Simklubben Lödde 29.64 +1.65
3 Elvira Berg 2011 Simklubben Lödde 33.66 +5.67
- Ellen Sandell 2011 Simklubben Lödde DSQ
Grenen officiell:  2019-12-15 14:21:06
Gren 9, 50m Bröstsim Damer 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Malin Delfin 2010 Simklubben Lödde 94 1:02.74
Grenen officiell:  2019-12-15 14:22:36
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Arvid Lundkvist 2010 Simklubben Lödde 91 56.06
2 Agust Thell 2010 Simklubben Lödde 53 1:06.86 +10.80
- Liam Donner 2009 Simklubben Lödde DSQ
Grenen officiell:  2019-12-15 14:24:55
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Vilda Berg 2007 Simklubben Lödde 268 44.27
2 Anna Witzell 2007 Simklubben Lödde 261 44.69 +0.42
3 Hanna  Dahlander 2008 Simklubben Lödde 207 48.23 +3.96
4 Nina Ljungberg 2008 Simklubben Lödde 196 49.13 +4.86
5 Selma Lindell 2008 Simklubben Lödde 191 49.54 +5.27
6 Elna Nyblom 2008 Simklubben Lödde 167 51.83 +7.56
7 Elin Delfin 2008 Simklubben Lödde 164 52.16 +7.89
8 Annette Rosenqvist 2007 Simklubben Lödde 161 52.42 +8.15
9 Ingrid Chrintz-Gath 2008 Simklubben Lödde 154 53.22 +8.95
10 Inez Lund 2007 Simklubben Lödde 135 55.64 +11.37
11 Rosa Thell 2008 Simklubben Lödde 108 59.96 +15.69
12 Zoé Jindal 2008 Simklubben Lödde 103 1:00.80 +16.53
Grenen officiell:  2019-12-15 14:31:10
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Tyra Sivtoft 2006 Simklubben Lödde 281 43.59
Grenen officiell:  2019-12-15 14:31:10
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Louise Ranevi 1999 Simklubben Lödde 608 33.70
2 Julia Nilsson 2004 Simklubben Lödde 433 37.75 +4.05
3 Isabel Smideberg 2004 Simklubben Lödde 423 38.04 +4.34
4 Emma Persson 1999 Simklubben Lödde 326 41.46 +7.76
5 Emma Martinsson 2004 Simklubben Lödde 318 41.82 +8.12
6 Filippa Dihle 2003 Simklubben Lödde 294 42.93 +9.23
7 Tilde Klehn 2004 Simklubben Lödde 284 43.42 +9.72
8 Susanne Sarabi 2004 Simklubben Lödde 190 49.67 +15.97
Grenen officiell:  2019-12-15 14:31:10
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Sebastian Björk 2007 Simklubben Lödde 184 44.34
2 Elias Lindeberg 2008 Simklubben Lödde 183 44.46 +0.12
3 Melvin Delfin 2008 Simklubben Lödde 134 49.28 +4.94
4 Leo Eriksson 2008 Simklubben Lödde 120 51.08 +6.74
Grenen officiell:  2019-12-15 14:37:59
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Aron Paulsson 2006 Simklubben Lödde 282 38.47
2 Pelle Erdös 2005 Simklubben Lödde 265 39.28 +0.81
3 Anton Nilsson 2006 Simklubben Lödde 169 45.66 +7.19
4 Hugo Peterson 2005 Simklubben Lödde 165 45.99 +7.52
5 Albin Lundkvist 2006 Simklubben Lödde 138 48.86 +10.39
Grenen officiell:  2019-12-15 14:37:59
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Anton Witzell 2004 Simklubben Lödde 432 33.39
2 Hampus Erdös 2003 Simklubben Lödde 406 34.09 +0.70
3 Elliot Larsson 2000 Simklubben Lödde 322 36.83 +3.44
4 Tobias Ranevi 1999 Simklubben Lödde 252 39.96 +6.57
Grenen officiell:  2019-12-15 14:37:59
Gren 13, 25m Ryggsim Damer -8 8 and younger - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Iris Lindström 2011 Simklubben Lödde 24.03
2 Ellen Kristoferson 2011 Simklubben Lödde 25.25 +1.22
3 Ellen Sandell 2011 Simklubben Lödde 28.81 +4.78
4 Elvira Berg 2011 Simklubben Lödde 32.91 +8.88
Grenen officiell:  2019-12-15 15:02:28
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Cornelia Henriksson 2009 Simklubben Lödde 160 47.22
- Malin Delfin 2010 Simklubben Lödde DSQ
Grenen officiell:  2019-12-15 15:05:23
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Liam Donner 2009 Simklubben Lödde 80 51.56
2 Arvid Lundkvist 2010 Simklubben Lödde 61 56.29 +4.73
Grenen officiell:  2019-12-15 15:07:39
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Vilda Berg 2007 Simklubben Lödde 261 40.15
2 Selma Lindell 2008 Simklubben Lödde 201 43.75 +3.60
3 Hanna  Dahlander 2008 Simklubben Lödde 197 44.09 +3.94
4 Ingrid Chrintz-Gath 2008 Simklubben Lödde 187 44.86 +4.71
5 Elin Delfin 2008 Simklubben Lödde 166 46.68 +6.53
6 Anna Witzell 2007 Simklubben Lödde 156 47.67 +7.52
7 Inez Lund 2007 Simklubben Lödde 149 48.42 +8.27
8 Annette Rosenqvist 2007 Simklubben Lödde 131 50.54 +10.39
9 Zoé Jindal 2008 Simklubben Lödde 85 58.24 +18.09
Grenen officiell:  2019-12-15 15:12:15
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Tyra Sivtoft 2006 Simklubben Lödde 354 36.26
2 Vilma Gillerfors 2006 Simklubben Lödde 168 46.48 +10.22
Grenen officiell:  2019-12-15 15:12:15
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Louise Ranevi 1999 Simklubben Lödde 538 31.55
2 Isabel Smideberg 2004 Simklubben Lödde 438 33.78 +2.23
3 Emma Persson 1999 Simklubben Lödde 405 34.68 +3.13
4 Cecilia Wallén 1995 Spårvägen Simförening 395 34.98 +3.43
5 Tilde Klehn 2004 Simklubben Lödde 331 37.09 +5.54
6 Filippa Dihle 2003 Simklubben Lödde 312 37.83 +6.28
7 Emma Martinsson 2004 Simklubben Lödde 247 40.91 +9.36
Grenen officiell:  2019-12-15 15:12:15
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elias Lindeberg 2008 Simklubben Lödde 188 38.77
2 Sebastian Björk 2007 Simklubben Lödde 144 42.32 +3.55
3 Leo Eriksson 2008 Simklubben Lödde 118 45.21 +6.44
4 Hampus Björkdahl 2008 Simklubben Lödde 112 46.09 +7.32
Grenen officiell:  2019-12-15 15:15:55
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Aron Paulsson 2006 Simklubben Lödde 336 31.94
2 Axel Wergeland 2006 Simklubben Lödde 289 33.58 +1.64
3 Pelle Erdös 2005 Simklubben Lödde 210 37.37 +5.43
4 Albin Lundkvist 2006 Simklubben Lödde 177 39.52 +7.58
5 Anton Nilsson 2006 Simklubben Lödde 135 43.26 +11.32
6 Hugo Peterson 2005 Simklubben Lödde 128 44.08 +12.14
Grenen officiell:  2019-12-15 15:15:55
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Anton Witzell 2004 Simklubben Lödde 436 29.29
2 Elliot Larsson 2000 Simklubben Lödde 299 33.21 +3.92
3 Hampus Erdös 2003 Simklubben Lödde 269 34.41 +5.12
Grenen officiell:  2019-12-15 15:15:55
Gren 19, 25m Frisim Damer -8 8 and younger - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Ellen Kristoferson 2011 Simklubben Lödde 22.55
2 Iris Lindström 2011 Simklubben Lödde 23.50 +0.95
3 Ellen Sandell 2011 Simklubben Lödde 26.13 +3.58
4 Elvira Berg 2011 Simklubben Lödde 29.16 +6.61
Grenen officiell:  2019-12-15 15:19:14
Gren 21, 50m Frisim Damer 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Cornelia Henriksson 2009 Simklubben Lödde 174 41.02
2 Malin Delfin 2010 Simklubben Lödde 41 1:06.29 +25.27
Grenen officiell:  2019-12-15 15:21:09
Gren 22, 50m Frisim Herrar 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Liam Donner 2009 Simklubben Lödde 125 40.47
2 Arvid Lundkvist 2010 Simklubben Lödde 59 51.79 +11.32
3 Agust Thell 2010 Simklubben Lödde 37 1:00.36 +19.89
Grenen officiell:  2019-12-15 15:22:27
Gren 23, 50m Frisim Damer 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Vilda Berg 2007 Simklubben Lödde 338 32.90
2 Selma Lindell 2008 Simklubben Lödde 254 36.17 +3.27
3 Nina Ljungberg 2008 Simklubben Lödde 217 38.14 +5.24
4 Hanna  Dahlander 2008 Simklubben Lödde 216 38.20 +5.30
5 Anna Witzell 2007 Simklubben Lödde 209 38.59 +5.69
6 Ingrid Chrintz-Gath 2008 Simklubben Lödde 186 40.14 +7.24
7 Elin Delfin 2008 Simklubben Lödde 165 41.73 +8.83
8 Rosa Thell 2008 Simklubben Lödde 145 43.63 +10.73
9 Inez Lund 2007 Simklubben Lödde 124 45.88 +12.98
10 Elna Nyblom 2008 Simklubben Lödde 123 46.10 +13.20
11 Zoé Jindal 2008 Simklubben Lödde 122 46.22 +13.32
12 Annette Rosenqvist 2007 Simklubben Lödde 112 47.55 +14.65
Grenen officiell:  2019-12-15 15:27:43
Gren 23, 50m Frisim Damer 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Tyra Sivtoft 2006 Simklubben Lödde 328 33.24
2 Vilma Gillerfors 2006 Simklubben Lödde 199 39.22 +5.98
Grenen officiell:  2019-12-15 15:27:43
Gren 23, 50m Frisim Damer 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Louise Ranevi 1999 Simklubben Lödde 558 27.85
2 Isabel Smideberg 2004 Simklubben Lödde 446 29.99 +2.14
3 Emma Persson 1999 Simklubben Lödde 411 30.83 +2.98
4 Tilde Klehn 2004 Simklubben Lödde 408 30.90 +3.05
5 Filippa Dihle 2003 Simklubben Lödde 386 31.47 +3.62
6 Emma Martinsson 2004 Simklubben Lödde 247 36.52 +8.67
7 Susanne Sarabi 2004 Simklubben Lödde 208 38.69 +10.84
Grenen officiell:  2019-12-15 15:27:43
Gren 24, 50m Frisim Herrar 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elias Lindeberg 2008 Simklubben Lödde 234 32.86
2 Sebastian Björk 2007 Simklubben Lödde 200 34.62 +1.76
3 Leo Eriksson 2008 Simklubben Lödde 161 37.18 +4.32
4 Melvin Delfin 2008 Simklubben Lödde 134 39.56 +6.70
5 Hampus Björkdahl 2008 Simklubben Lödde 126 40.34 +7.48
Grenen officiell:  2019-12-15 15:31:18
Gren 24, 50m Frisim Herrar 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Aron Paulsson 2006 Simklubben Lödde 370 28.22
2 Axel Wergeland 2006 Simklubben Lödde 364 28.37 +0.15
3 Pelle Erdös 2005 Simklubben Lödde 348 28.79 +0.57
4 Albin Lundkvist 2006 Simklubben Lödde 226 33.23 +5.01
5 Anton Nilsson 2006 Simklubben Lödde 214 33.84 +5.62
6 Hugo Peterson 2005 Simklubben Lödde 186 35.43 +7.21
Grenen officiell:  2019-12-15 15:31:18
Gren 24, 50m Frisim Herrar 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Oskar Strömberg 1994 Simklubben Lödde 561 24.56
2 Anton Witzell 2004 Simklubben Lödde 509 25.36 +0.80
3 Elliot Larsson 2000 Simklubben Lödde 456 26.31 +1.75
4 Hampus Erdös 2003 Simklubben Lödde 392 27.66 +3.10
5 Tobias Ranevi 1999 Simklubben Lödde 268 31.40 +6.84
Grenen officiell:  2019-12-15 15:31:18
Gren 25, 100m Medley Damer 9-10 9-10 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Cornelia Henriksson 2009 Simklubben Lödde 176 1:40.74
100m: 1:40.74
(1:40.74)
Grenen officiell:  2019-12-15 15:50:39
Gren 27, 100m Medley Damer 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Vilda Berg 2007 Simklubben Lödde 257 1:28.78
50m: 42.06
100m: 1:28.78
(46.72)
2 Hanna  Dahlander 2008 Simklubben Lödde 215 1:34.22 +5.44
50m: 44.41
100m: 1:34.22
(49.81)
3 Anna Witzell 2007 Simklubben Lödde 215 1:34.23 +5.45
50m: 46.11
100m: 1:34.23
(48.12)
4 Selma Lindell 2008 Simklubben Lödde 214 1:34.34 +5.56
50m: 43.44
100m: 1:34.34
(50.90)
5 Nina Ljungberg 2008 Simklubben Lödde 189 1:38.36 +9.58
50m: 46.39
100m: 1:38.36
(51.97)
6 Ingrid Chrintz-Gath 2008 Simklubben Lödde 166 1:42.81 +14.03
50m: 48.08
100m: 1:42.81
(54.73)
7 Inez Lund 2007 Simklubben Lödde 144 1:47.73 +18.95
50m: 49.75
100m: 1:47.73
(57.98)
8 Zoé Jindal 2008 Simklubben Lödde 121 1:54.16 +25.38
50m: 54.61
100m: 1:54.16
(59.55)
9 Rosa Thell 2008 Simklubben Lödde 113 1:56.57 +27.79
50m: 55.00
100m: 1:56.57
(1:01.57)
- Annette Rosenqvist 2007 Simklubben Lödde DSQ
Grenen officiell:  2019-12-15 15:54:41
Gren 27, 100m Medley Damer 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Tyra Sivtoft 2006 Simklubben Lödde 319 1:22.66
50m: 37.32
100m: 1:22.66
(45.34)
Grenen officiell:  2019-12-15 15:54:41
Gren 27, 100m Medley Damer 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Louise Ranevi 1999 Simklubben Lödde 558 1:08.61
50m: 31.96
100m: 1:08.61
(36.65)
2 Isabel Smideberg 2004 Simklubben Lödde 473 1:12.49 +3.88
50m: 34.65
100m: 1:12.49
(37.84)
3 Emma Persson 1999 Simklubben Lödde 396 1:16.95 +8.34
50m: 35.10
100m: 1:16.95
(41.85)
4 Tilde Klehn 2004 Simklubben Lödde 341 1:20.87 +12.26
50m: 36.48
100m: 1:20.87
(44.39)
5 Filippa Dihle 2003 Simklubben Lödde 324 1:22.23 +13.62
50m: 38.45
100m: 1:22.23
(43.78)
6 Emma Martinsson 2004 Simklubben Lödde 295 1:24.81 +16.20
50m: 40.44
100m: 1:24.81
(44.37)
Grenen officiell:  2019-12-15 15:54:41
Gren 28, 100m Medley Herrar 11- 11-12 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Elias Lindeberg 2008 Simklubben Lödde 193 1:26.92
50m: 37.44
100m: 1:26.92
(49.48)
2 Sebastian Björk 2007 Simklubben Lödde 190 1:27.28 +0.36
50m: 42.09
100m: 1:27.28
(45.19)
3 Leo Eriksson 2008 Simklubben Lödde 152 1:33.98 +7.06
50m: 43.35
100m: 1:33.98
(50.63)
4 Melvin Delfin 2008 Simklubben Lödde 139 1:36.83 +9.91
50m: 45.61
100m: 1:36.83
(51.22)
5 Hampus Björkdahl 2008 Simklubben Lödde 115 1:43.17 +16.25
50m: 48.13
100m: 1:43.17
(55.04)
Grenen officiell:  2019-12-15 15:59:28
Gren 28, 100m Medley Herrar 11- 13-14 years - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Aron Paulsson 2006 Simklubben Lödde 350 1:11.28
50m: 32.85
100m: 1:11.28
(38.43)
2 Albin Lundkvist 2006 Simklubben Lödde 169 1:30.76 +19.48
50m: 40.72
100m: 1:30.76
(50.04)
3 Anton Nilsson 2006 Simklubben Lödde 160 1:32.49 +21.21
50m: 43.77
100m: 1:32.49
(48.72)
Grenen officiell:  2019-12-15 15:59:28
Gren 28, 100m Medley Herrar 11- 15 and older - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Anton Witzell 2004 Simklubben Lödde 470 1:04.63
50m: 28.63
100m: 1:04.63
(36.00)
2 Hampus Erdös 2003 Simklubben Lödde 380 1:09.38 +4.75
50m: 32.53
100m: 1:09.38
(36.85)
3 Elliot Larsson 2000 Simklubben Lödde 356 1:10.88 +6.25
50m: 30.81
100m: 1:10.88
(40.07)
Grenen officiell:  2019-12-15 15:59:28
Gren 29, 25m Frisim Mixed All ages - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Oskar Strömberg 1994 Simklubben Lödde 11.63
2 Anton Witzell 2004 Simklubben Lödde 12.05 +0.42
3 Elliot Larsson 2000 Simklubben Lödde 12.22 +0.59
4 Hampus Erdös 2003 Simklubben Lödde 13.30 +1.67
5 Cecilia Wallén 1995 Spårvägen Simförening 13.86 +2.23
6 Sebastian Björk 2007 Simklubben Lödde 16.05 +4.42
Gren 30, 3x25m Fritt Mixed All ages - Final
Plac Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
1 Wergeland 0 Simklubben Lödde 42.58
2 Eriksson/Lundin 0 Simklubben Lödde 42.91 +0.33
3 Nilsson 0 Simklubben Lödde 44.13 +1.55
4 Ranevi 0 Simklubben Lödde 48.98 +6.40
5 Berg 0 Simklubben Lödde 54.53 +11.95
6 Lundkvist 0 Simklubben Lödde 55.67 +13.09
Grenen officiell:  0001-01-01 00:00:00
2019-12-16 23:03:20 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Lödde